Statystyki sezonu 2021/2022

Po zakończonym awansem sezonie 2021/2022 przyszedł czas na odrobinę danych statystycznych i tak kolejno zaczynamy.

W sezonie zdobyliśmy 57 punktów, na co złożyło się 18 zwycięstw, 3 remisy i 5 porażek. W rundzie jesiennej zbyliśmy 28 punktów, a wiosną 29 - czyli graliśmy bardzo równo.

Na swoim boisku rozegraliśmy 13 spotkań, z czego 8 wygraliśmy (w tym jedno walkowerem), dwa zremisowaliśmy i doznaliśmy 3 porażek. W ten sposób u siebie zdobyliśmy 26 punktów.

Na wyjazdach na 13 rozegranych meczy wygraliśmy 10 (z czego jedno walkowerem), tylko raz zremisowaliśmy i ponieśliśmy 2 porażki, zdobywając w ten sposób 31 punktów.

Zdobyliśmy w sumie 77 bramek co daje średnią niecałe 3 bramki na mecz i straciliśmy 32 gole ze średnia 1,2 gola na mecz.

W sumie bramki dla naszego zespołu zdobywało aż 16 zawodników, co świadczy o wyrównanym poziomie w zespole.

Otrzymaliśmy w tym sezonie jako zespół tylko 28 żółtych kartek i tylko jedną czerwoną i to w konsekwencji otrzymania przez jednego zawodnika dwóch żółtych kartek.

W całym sezonie w naszych barwach wystąpiło w lidze, aż 32 zawodników.

Na koniec warto zauważyć, że w całej lidze tylko z dwoma drużynami mamy gorszy bilans meczów, pierwsza to Naprzód Wieszowa (na wyjeździe przegraliśmy 0:3 a u siebie zwyciężyliśmy 3:1). Druga drużyna to Silesia II Miechowice (wygrana w Miechowicach 3:2 i porażka u siebie 2:4).

Najwyższe zwycięstwo na własnym stadionie odnieśliśmy z rezerwami Górnika Bobrowniki pokonując ich aż 6:0, natomiast na wyjeździe najwyżej pokonaliśmy zwycięzców naszej ligi Nadzieję Bytom, aż 7:1.

Najwyższa porażka zarówno u siebie jak i na wyjeździe to 0:3 (u siebie z Nadzieją Bytom, a na wyjeździe w Wieszowej).