Pewne 3 punkty w lokalnych derbach

Po bardzo emocjonującym, jak na derby przystało meczu pewnie wygrywamy z Tęczą Zendek 4:0 i dopisujemy kolejne 3 punkty. Pierwsza połowa średnia w naszym wykonaniu, początek obiecujący i kilka znakomitych okazji, jednak im dłużej trwa pierwsza połowa tym gramy bardziej niecierpliwie i wkrada się niepotrzebna nerwowość.

Już pierwsza okazja w 48 minucie drugiej połowy daje nam prowadzenie, przy swoim pierwszym kontakcie z piłką Piotr Korus pięknym uderzeniem pokonuje bramkarza gości. W 61 minucie po uderzeniu głową na 2:0 Podwyższa Artur Kotuła. W 86 minucie na strzał z ok. 25 metrów decyduje się Tomasz Andraczek i piłka po rękach bramkarza wpada przy słupku do bramki i mamy 3:0. W 90 minucie Piotr Korus w zamieszani podbramkowym uderza piłkę i ta wpada pod poprzeczkę bramki Tęczy i mecz kończymy zasłużoną wygraną 4:0.

Za tydzień przerwa Świąteczna w rozgrywkach a za dwa tygodnie 24 kwietnia w niedzielę o 17:00 zagramy w Orzechu z rezerwami tamtejszego Sokoła.