Okazałe zwycięstwo na początek rundy wiosennej

Rundę wiosenną 2022 otwieramy bardzo dobrze, zwyciężając rezerwy Górnika Bobrowniki. Mecz pod dyktando naszej drużyny, pierwsza połowa bardzo dobra w naszym wykonaniu kończy się wynikiem 2:0. W drugiej połowie mimo nieco słabszej gry dorzucamy 4 bramki i mecz kończy się wynikiem 6:0. Warto dodać, że w drugiej połowie goście nie wykorzystali dwóch rzutów karnych - pierwszego spokojnie łapie nasz bramkarz, jednak sędzia dopatruje się zbyt szybkiego wbiegnięcia w pole karne naszego obrońcy i nakazuje powtórkę. Drugiego karnego wykonuje już inny zawodnik, ale nasz Adik ponownie wyczuwa strzelca i spokojnie łapie piłkę, pozwalając zachować nam w tym meczu czyste konto.

Za tydzień zgarniamy 3 punkty bez gry, gdy z drużyna Nitronu II wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej i zwyciężamy walkowerem 3:0.

Tak więc następny mecz rozegramy na własnym stadionie z drużyną Tęczy Zendek 9 kwietnia 2022 o godzinie 17:00.