Błąd sędziego pozbawia nas 2 pkt. w meczu z liderem......

Po bardzo dobrym meczu w naszym wykonaniu "tylko" remisujemy w Suchej Górze z Czarnymi 1:1.

Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu. Po 25 minutach przegrywamy 0:1, jednak już w 34 minucie po idealniej wrzutce Rogowskiego Knapik pakuje głową piłkę do bramki czarnych i mamy 1:1. Takim wynikiem kończy się pierwsza połowa meczu.

W drugiej mecz toczy się w środku boiska, jest dużo walki i nikt nie odstawia nogi. Około 60 minuty sędzia dyktuje rzut wolny dla Orła z około 45 metra. Piłka wrzucana daleko w pole karne Czarnych, a tam Bramkarz Suchej Góry wyskakuje do piłki i ją łapie jednak wpada w dwóch swoich obrońców i wypuszcza piłkę prosto pod nogi stojącego obok Knapika, a ten pakuje piłkę do pustej bramki. Ku zdziwieniu wszystkich sędzia odgwizduje faul naszego zawodnika na bramkarzu gospodarzy, mimo iż bramkarz wpadł w swoich zawodników a najbliższy zawodnik Orła był kilka metrów od nich. Bardzo słabo jak na sędziego IV-ligowego. i tym samym po taki m błędzie tracimy 2, jakże ważne dla nas punkty.